Rozwijaj swoją pasję jako Konsultant — w Glantier to możliwe!

STYCZEŃ 2022, NUMER 2

zostan-konsultantem-glantier-wypelnij-formularz-rejestracyjny

W TYM NUMERZE
INSPIRACJE NA REALIZACJE KOSMETYCZNEJ PASJI:

  • Pasja a praca
  • Pierwsze kroki w branży beauty jako Konsultant kosmetyków
  • Jakie korzyści czekają na Konsultanta Glantier?

Zostań Konsultantem Glantier i rozwijaj swoją pasję

Szukasz ciekawego zajęcia z możliwością dodatkowego zarobku? Uwielbiasz kosmetyki i chcesz rozwijać swoje pasje? Mówi się, że „jeżeli robisz to, co kochasz – nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”. W Glantier jest to możliwe! Dołącz do grona naszych Konsultantów. Już dzisiaj rozpocznij swoją przygodę w świecie obłędnie pachnących kosmetyków Glantier.

Zobacz nasz film - kliknij poniżej:

zostań konsultantem Glantier

Jak zostać Konsultantem Glantier?

Zastanawiasz się, od czego zacząć i jak zostać naszym Konsultantem? To proste, już dziś wypełnij formularz rejestracyjny i dowiedz się, co możesz osiągnąć jako nasz Konsultant kosmetyków. Twój Opiekun zadzwoni do Ciebie i przedstawi wszystkie szczegóły współpracy. 

Co zyskujesz jako Konsultant perfum i kosmetyków Glantier?

Rejestrując się w naszym sklepie on-line jako Konsultant Glantier, możesz cieszyć się atrakcyjnymi zniżkami i wysokimi rabatami na ulubione produkty Glantier. Zyskujesz prawo do zakupu naszych perfum i kosmetyków pielęgnacyjnych w dużo niższych cenach.

zostan-konsultantem-glantier-dowiedz-sie-jak-wiele-mozesz-zyskac

Kupuj kosmetyki Glantier dla siebie i oszczędzaj

W Glantier stawiamy na swobodę w działaniu. Możesz zamawiać nasze produkty dla siebie i swoich bliskich w preferencyjnych cenach.

Polecaj nasze produkty innym i zarabiaj!

Współpraca z Glantier może być dla Ciebie również źródłem dodatkowego zysku, ponieważ polecając nasze kosmetyki innym: rodzinie, przyjaciołom, znajomym, współpracownikom, czy sąsiadom, zarabiasz na marży.

Sam decyduj i bądź niezależny!

Jesteś indywidualistą i cenisz sobie niezależność w działaniu? Jako Konsultant Glantier możesz realizować swoje zadania w sposób harmonijny i we własnym rytmie. U nas nie musisz martwić się o zamówienia na minimalną kwotę, czy stałe godziny pracy — nie praktykujemy takiego zwyczaju. Sam decydujesz o tym, jak często i na jaką kwotę robisz zakupy, dzięki czemu masz czas dla swojej rodziny, na rozwijanie swoich pasji i spotkania ze znajomymi. Zaangażowanie i poświęcony czas przekładają się na Twoje zyski, ale jesteś niezależny! Jeśli chcesz, rezerwujesz na dodatkową pracę 2-3 godziny w ciągu dnia albo kilka dni w tygodniu i kiedy masz ochotę, udajesz się na długie wakacje, ponieważ jesteś swoim szefem!

Pracuj we własnym rytmie!

Każdy z nas ma inny tryb życia, dlatego stawiamy na elastyczność i możliwość dopasowania dodatkowego zajęcia do swojego indywidualnego rytmu dnia. Wśród naszych Konsultantek są młode mamy, które znalazły satysfakcjonującą pracę i rozwijają skrzydła w branży kosmetycznej, a jednocześnie są dostępne dla swojej rodziny, studentki, które uwielbiają kosmetyki i są jak prawdziwe businesswomen. Niezależnie od tego, w jakim momencie życia znajdujesz się aktualnie, jesteśmy przekonani, że z łatwością dopasujesz naszą współpracę do swoich potrzeb i możliwości.

Poznawaj ciekawych ludzi i zawieraj interesujące znajomości!

W Glantier nawiązuje się wiele pozytywnych relacji, przyjaźni między Konsultantami i pracownikami. Jesteśmy dla siebie jak bratnie dusze i możemy na siebie liczyć. Możesz zadawać pytania i masz gwarancję stałego wsparcia od zespołu Glantier. U nas nigdy nie jesteś sam!

System MLM

Stwórz swój własny zespół sprzedażowy i zarabiaj jeszcze więcej!

Jeśli chcesz zarabiać jeszcze więcej, to tworzysz swój zespół sprzedażowy. Zachęcasz innych, aby dołączyli do grona Konsultantów w Twojej strukturze i zyskujesz, dzięki obrotom Twojej grupy. Otrzymujesz prowizję od zamówień składanych przez osoby, które zaprosisz do współpracy.

Zestaw startowy

Wybierasz narzędzia do realizacji zamówień, które są doskonałym wsparciem w generowaniu zysków!

Zestaw startowy, który zawiera próbnik z fiolkami pełnej oferty naszych zapachów wraz z materiałami promocyjnymi (katalogi, listy perfum, ulotki), nie jest zakupem obowiązkowym, ale bardzo pomaga w generowaniu zysków.  

zestaw-startowy-dla-konsultantki-glantier

Dołącz do nasz i zostań Konsultantem

Dowiedz się szczegółów dotyczących współpracy. Zapraszamy!

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password