Rozwijaj swoją pasję jako Konsultantka i zrób pierwszy krok w kierunku niezależności — w Glantier to możliwe!

„Rób, to co kochasz, a nie poczujesz, że pracujesz”.

konsultantki kosmetyczne glantier

Ciekawe zajęcie i dodatkowy zarobek, a przy tym miło spędzony czas z rodziną, przyjaciółmi, w podróży, kiedy chcesz. Brzmi niesamowicie?

Właśnie tak jest!

Dołącz do nas — zostań Konsultantką marki Glantier i rozpocznij swoją przygodę w świecie obłędnie pachnących perfum i kosmetyków. Na skróty:  WYPEŁNIJ FORMULARZ   a my skontaktujemy się z Tobą, aby opowiedzieć Ci o wszystkich szczegółach współpracyCo zyskujesz, będąc konsultantką?


Rejestrując się jako Konsultantka, otrzymujesz prawo do zakupu naszych perfum oraz produktów kosmetycznych w dużo niższych, preferencyjnych cenach. Otwieramy drzwi do świata beauty i rozwoju Twoich pasji.

Zobacz, jak wiele korzyści i możliwości na Ciebie czeka:

oszczędzaj kupując perfumy Kupuj dla siebie i oszczędzaj! Polecaj innym i zarabiaj!

Możesz kupować produkty Glantier dla siebie i swoich najbliższych, zwyczajnie oszczędzając przy każdej zakupionej sztuce.

Jak również, potraktować tę współpracę, jako źródło dodatkowego zysku, ponieważ polecając nasze produkty innym, zarabiasz na marży.

nieżność w działaniu Sama decydujesz - czyli niezależność w działaniu!

U nas nie ma comiesięcznego obowiązku tzw. zakupów na kwotę minimalną. 

Sama decydujesz o częstotliwości oraz wielkości składanych zamówień.

zestaw startowy konsultanta glantier wieksze zyski Zestaw startowy - doskonałe wsparcie w generowaniu zysków zestaw konsultanta glantier

Jeżeli myślisz o zarabianiu, podczas odsprzedaży produktów Glantier, polecamy zainwestować w zestaw startowy, czyli próbnik z fiolkami pełnej oferty naszych perfum wraz z materiałami promocyjnymi (katalogi, listy perfum, ulotki).

Nie jest to zakup obowiązkowy, jednak bardzo pomaga w generowaniu zysków.

Skorzystaj z promocji na start dla nowych Konsultantów: RABAT -50% na zakup zestawu startowego.

system mlm glantier System MLM 

Jeżeli chcesz zarabiać jeszcze więcej - tworzysz swój własny zespół sprzedażowy.

Zachęcasz innych (rodzinę, przyjaciół, znajomych, współpracowników), aby również dołączyli do grona Konsultantów w Twojej strukturze. Masz możliwość dodatkowo zarabiać, dzięki obrotom Twojej grupy. 

Od zamówień składanych przez osoby, które zaprosisz do współpracy - otrzymujesz prowizję.

rozwój pasji kosmetyki Rozwój pasji

Dzięki stałemu wsparciu ze strony firmy będziesz miała możliwość rozwoju i zdobycia wiedzy w obszarze produktów perfumeryjnych. Rozpocznij przygodę w świecie obłędnie pachnących kosmetyków Glantier.

Kliknij i zobacz film: zostań konsultantką

zostań konsultantkąCieszymy się, że chcesz zostać Konsultantką Glantier!


Poznaj kilka prostych kroków, od czego zacząć swoją przygodę z nami:KROK 1 - WYPEŁNIJ FORMULARZ

Twój Opiekun zadzwoni do Ciebie i przedstawi wszystkie szczegóły współpracy.KROK 2 - odkryj markę Glantier 

poznaj produkty Glantier

Dowiedz się więcej o wartościach, na jakich zbudowana jest firma Glantier. Poznaj produkty, które pokochało tysiące kobiet i mężczyzn! Znajdź swoje ulubione zapachy!

Oprócz materiałów jakie od nas otrzymasz możesz zapoznać się z filmami na naszym kanale  YouTube.KROK 3 - zamów zestaw startowy*

zestaw konsultanta

Złóż zamówienie na zestaw startowy , czyli próbnik z fiolkami pełnej oferty naszych zapachów wraz z materiałami promocyjnymi (katalogi, listy perfum. ulotki), który stanowi doskonałe wsparcie w generowaniu zysków. Pamiętaj, że w końcu chodzi tu o perfumy, a jak przekonać się do ich zakupu, jeśli nie można przetestować zapachu? Dla nowych Konsultantów RABAT -50% na zakup zestawu startowego.

*nie jest to zakup obowiązkowyjak zostać konsultantką krok po kroku  Kliknij i zobacz film Konstancji jak zostać konsultantką krok po krokuJesteśmy szczęśliwi, że możemy dzielić z Tobą pasję do perfum!konsultantki system mlm glantier

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password